Home

posvátný echo burgundské běžec na lyžích Myslím, že jsem nemocný vzduch Vylepšit

Běžec na lyžích se skrýval před celníky v kamionu | iSport.cz

Fotogalerie: Český běžec na lyžích Lukáš Bauer

Předstartovní rituály mě znervózňují,“ říká běžec na lyžích Michal Novák |  Český olympijský tým
Předstartovní rituály mě znervózňují,“ říká běžec na lyžích Michal Novák | Český olympijský tým

Čeští běžci na lyžích vstupují do nové sezóny. Opět chtějí atakovat  nejlepší desítku.
Čeští běžci na lyžích vstupují do nové sezóny. Opět chtějí atakovat nejlepší desítku.

Švýcarský běžec na lyžích Cologna vyhrál potřetí závod na 15 km, Jakš byl  šestnáctý - Aktuálně.cz
Švýcarský běžec na lyžích Cologna vyhrál potřetí závod na 15 km, Jakš byl šestnáctý - Aktuálně.cz

SP běh na lyžích Quebec, Kanada 2020: program, výsledky | BetArena.cz

OH Peking 2022: Útok na desítku českým běžcům na lyžích nevyšel. Ve štafetě  berou 12. místo | Běžecké lyžování
OH Peking 2022: Útok na desítku českým běžcům na lyžích nevyšel. Ve štafetě berou 12. místo | Běžecké lyžování

Čeští běžci na lyžích se ve štafetě hodně trápili, titul zařídil Norům  Northug | Hospodářské noviny (HN.cz)
Čeští běžci na lyžích se ve štafetě hodně trápili, titul zařídil Norům Northug | Hospodářské noviny (HN.cz)

Běžec na lyžích Ondřej Černý: Kvůli rychlému přesunu na MS do 23 let jsem  si olympijskou atmosféru v Pekingu nestihl pořádně užít • mujRozhlas
Běžec na lyžích Ondřej Černý: Kvůli rychlému přesunu na MS do 23 let jsem si olympijskou atmosféru v Pekingu nestihl pořádně užít • mujRozhlas

Pellegrino ve sprintu lyžařů v Davosu jako první v sezoně porazil Klaeba |  ČeskéNoviny.cz
Pellegrino ve sprintu lyžařů v Davosu jako první v sezoně porazil Klaeba | ČeskéNoviny.cz

Senzace! Běžec na lyžích Michal Novák vybojoval na Světovém poháru v Ruce  5. místo! - Závody - Články o běžeckém lyžování - Běžky.net
Senzace! Běžec na lyžích Michal Novák vybojoval na Světovém poháru v Ruce 5. místo! - Závody - Články o běžeckém lyžování - Běžky.net

Běžec na lyžích Novák hodnotí sezonu pozitivně. ‚Příští rok očekávám  umístění na bedně,' směje se | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Běžec na lyžích Novák hodnotí sezonu pozitivně. ‚Příští rok očekávám umístění na bedně,' směje se | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Mráz a vítr si vybraly svou daň. Finský běžec na lyžích měl omrzliny penisu  | TN.cz
Mráz a vítr si vybraly svou daň. Finský běžec na lyžích měl omrzliny penisu | TN.cz

Běžec na lyžích Novák se v Lillehammeru zařadil k největším hvězdám!  Medailovou pozici neudržel, ale z distance bere skvělé 5. místo - Běžkařské  oblasti - Články o běžeckém lyžování - Běžky.net
Běžec na lyžích Novák se v Lillehammeru zařadil k největším hvězdám! Medailovou pozici neudržel, ale z distance bere skvělé 5. místo - Běžkařské oblasti - Články o běžeckém lyžování - Běžky.net

Mistrovství světa: Čeští běžci na lyžích byli ve štafetě jedenáctí. Zlato  patří favorizovanému Norsku | Běžecké lyžování
Mistrovství světa: Čeští běžci na lyžích byli ve štafetě jedenáctí. Zlato patří favorizovanému Norsku | Běžecké lyžování

Dva Češi v elitní dvacítce! Běžci na lyžích berou body ze sprintu v  Lillehammeru. Novák byl 14., Janatová 18. | Běžecké lyžování
Dva Češi v elitní dvacítce! Běžci na lyžích berou body ze sprintu v Lillehammeru. Novák byl 14., Janatová 18. | Běžecké lyžování

Jakuszyce - Jan Pekárek – technika běhu na lyžích – bruslení | Skate style  analysis - YouTube
Jakuszyce - Jan Pekárek – technika běhu na lyžích – bruslení | Skate style analysis - YouTube

Dálkový běžec na lyžích Stanislav Řezáč má za sebou problémovou sezónu,  přesto je spokojený | Sever
Dálkový běžec na lyžích Stanislav Řezáč má za sebou problémovou sezónu, přesto je spokojený | Sever

V norském týmu běžců na lyžích se rozšířil koronavirus. Asi mi skončila  sezona, říká Klaebo – ČT sport – Česká televize
V norském týmu běžců na lyžích se rozšířil koronavirus. Asi mi skončila sezona, říká Klaebo – ČT sport – Česká televize

Běžec na lyžích Novák bere své první semifinále na Světovém poháru  především jako cennou zkušenost | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Běžec na lyžích Novák bere své první semifinále na Světovém poháru především jako cennou zkušenost | iROZHLAS - spolehlivé zprávy